Witam wszytkich!

Na imię mam Marcin i opiekuję się tą stronką. Chciałbym w tym miejscu podziękować wszystkim, którzy pomogli w tworzeniu strony. Szczególne podziekowania dla Maćka Matysiaka, który udostępnił serwer i łącze dla naszej stronki. Dziękuje tym wszystkim co nadesłali zdjęcia, teksty. Jak widzicie strona ta istnieje przede wszystkim dzięki Wam.

A mnie możecie znaleść na zdjeciach obok. Jestem stukniętym 20-latkiem wciągniety przez melodie Lecha i te (...) zero-jedynki. Sam pogrywam na basie w kapelkach ale bardziej wolę słuchać niż grać ;-) I robię to w każdej wolnej chwili. Mam fajną rodzinkę, cudowną dziewczynę, zabawanych przyjaciół i świrniętego owczarka. No i przede wszystkim jestem zafascynowany muzyką Lecha. Ona mnie hipnotyzuje. Dlaczego? Cięzko określić. Może to taka muza? A może słowa... a może to i to. Dziękuję, że znalazł trochę czasu na nagranie tych kilku płyt. Tutaj bym pewnie jeszcze popisał z kilka minut ale muszę iśc z pieskiem... (kocham zwierzaki!) I to tyle narazie o mnie...

Mam nadzieję, że strona Wam się podoba. Tak naprawdę zawiera to, co udało mi się uzbierać (dzięki Wam). I mam nadzieję, że materiałów będzie przybywać. Jak spotkacie Lecha na ulicy (ja jestem ze stolicy) to poproście aby podrzucił coś jeszcze. ;-) Ja nie jestem dziennikarzem (ani nic z tych rzeczy). Studiuje informatykę i cięzko mi będzie coś napisać. A może Wy?

Pzdr. Marcin Tracz
marcin@janerka.art.pl
mpwt@marchewka.waw.pl